nedeľa 21. mája 2017

Novinky Too Faced & BenefitViem, že už dlhšie neblogujem, ale keď mi domov prišiel tento balíček tak som si povedala že vám tieto skvosty musím odfotiť :)

Z e-shopu francúzskej Sephory som si objednala paletku Cheek Parade od Benefitu a nový rozjasňovač od Too Faced Love Light v odtieni You Light Up My Life.

Ten rozjasňovač som chcela do zbierky hlavne kvôli jeho obalu, to sa vám musím priznať, ale vôbec ma nesklamal aj napriek tomu že som predtým videla na internete komentáre o tom, že nie je nejak extra pigmentovaný. Ja si toho highlightu na tvár nedávam toľko ako to vidím poväčšine na videách, takže som spokojná.

Paletka od Benefitu obsahuje 2 bronzery a 3 lícenky a stojí 59€ (ja som si ju našťastie kúpila s 25%-nou zľavou), pričom jedna lícenka stojí individuálne 34 eur, čo znamená že hodnota paletky je okolo 150€. Gramáž je taká istá ako na individuálnych lícenkách. Takže sa to naozaj oplatí :)
3 komentáre:

 1. velice se mi líbí ta paletka :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak to je nádhera! Paletka je očarujúca, má krásne farby a ten bronzer si ma úplne získal!

  Saja Frey Blog

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Dobrý den, mohu potvrdit i doporučit tuto řadu. Mám ji na svém e-shopu. Přes rok už provozuji svůj e-shop s kosmetikou. Potřebovala jsem poradit pro lepší propagaci. Tento problém jsem vyřešila zde , přeji krásný den.

  OdpovedaťOdstrániť