nedeľa 11. marca 2018

Dospelácky život

Po neskutočne dlhej dobe : Ahojte! :)
Už ste si mysleli že sa tu už nikdy nevrátim, však? To vlastne aj ja. Som totiž chytená v pasci s názvom dospelácky život. Môj deň vyzerá asi takto: kým prídem z práce domov, je už minimálne 19:30. Do ôsmej sa snažím spamätať z toho že už som doma a môžem si vydýchnuť. To už ale treba pripraviť večeru, niečo popratať, odpovedať na súkromné emaily a... ísť spať! Máte to takto aj vy? Alebo toho cez pracovné dni stíhate oveľa viac?Víkendy momentálne trávim vo francúzskych verziách Baumaxu a iných mne hrôzu naháňajúcich obchodoch. Kúpili sme totiž byt! (Vravela som vám... dospelácky život).
Samozrejme, aby to nebolo príliš jednoduché, trebalo tam prerobiť úplne vštetko. A ako to už býva, nič nie je tak, ako som si predstavovala. Napriek tomu všetkému sa nám podarilo dostať do tej príjemnejšej fáze, v ktorej vyberáme nábytok, dekoráciu a hádame sa o tom, aké vankúše sa nám viac hodia na gaučovku...

Ak by vás zaujímal článok o byte s fotkami predtým/potom, tak mi dajte vediet v komentároch, rada sa s vami o ne podelím :)


4 komentáre:

 1. No vitaj ��clanok o byte by ma zaujinal nieco take caka aj nas ale v dome ��

  OdpovedaťOdstrániť
 2. určite som zvedavá na pred a po;)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. To je skvele ze si spat! urcite chceme vidiet fotky! :)
  Mon
  https://lifebymon.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ahoj, tak to som rada, že si uverejnila článok, a dúfam, že aj napriek tomu u real dospeláckemu životu si nájdeš čas a budeš uverejňovať pravidelne :)
  Nech sa ti darí a dúfam, že budú ďalšie články :)
  S.

  OdpovedaťOdstrániť